Nasıl Çalışır?

İşletmeniz için uzmanlık gerektiren en doğru çözüm için

Yenilikçi Güvenli Çevrimiçi

Alıcılar

İşletmeniz için gerekli olan çözümleri; Üniversiteler, Ar-Ge ve Test Kuruluşları, Akredite Laboratuvarlar aracılığı ile edinin. ASTEKMER size yüksek uzmanlık gerektiren işlerin çözümünü sağlayan bir pazar yeri sunmaktadır.

1. İhtiyacınız olan çözümü bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini ve topluluk tavsiyelerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir soruşturma göndermeniz yeterlidir.

2. İhtiyacınızı tanımlayın

Çözüm sağlayıcının size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Hizmetin isteklerinize göre yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

3. İşlemi yönetin

Yerleşik konuşma ve işlem yönetimi sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Çözüm sağlayıcı, belirli bir zaman dilimi içinde hizmet sunacaktır.

4. Teslim edilen hizmeti onaylayın

Yapılan hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.


Çözüm Sağlayıcılar

ASTEKMER, bünyenizde bulunan uzmanlıkları KOBİ, start-up ve Büyük Ölçekli bütün kurum ve kuruluşlara sunmanızı sağlar.

1. Çözüm ve hizmetlerinizi belirleyin

Uzmanlık alanınıza göre bir çözüm veya hizmet gönderin. Mümkün olduğunca spesifik olun, böylece müşterileriniz ödedikleri paranın karşılığını tam olarak bileceklerdir.

2. Doğrudan iletişime geçin

Müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine makul bir süre içinde yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim bir ön şarttır.

3. Portföyünüzü oluşturun

Tüm müşterilerinize aynı şekilde davrandığınızdan ve işlem değeri ne olursa olsun mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalıştığınızdan emin olun. Memnun müşteriler sizi diğer kuruluşlara tavsiye edecektir.